NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA – 28 KWIECIEŃ 2019

  1. Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia. Warto pamiętać, że na terenie Polski codziennie można zyskać odpust zupełny za odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia w Kościele lub Kaplicy. Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Zapraszamy na sumę odpustową do Barycza o 13:00. Ofiarą do puszki wspieramy Caritas.
  2. W środę rozpoczynamy nabożeństwa majowe – serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  4. Spowiedź: Stubienko i Barycz w środę od 16:30, Stubno w czwartek od 17:00.
  5. W środę i we czwartek po Mszy św. spotkanie dzieci klas III i rodziców.
  6. W czwartek od 17:00 t. j. w czasie spowiedzi adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym dniu również odwiedzimy osoby starsze i chore z Komunią św.: ks. Proboszcz od 7:30, ks. Tomasz od 8:00.
  7. W piątek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. jak w niedziele. Majówka o 15:00 i Msza św. Na Mszy św. o 11:00 modlimy się w intencji Ochotniczej Straży Pożarnej, po Mszy św. poświęcenie figury św. Floriana znajdującej się przy remizie. Uroczystość znosi post od pokarmów mięsnych.
  8. W sobotę od 9:00 spowiedź dzieci klasy III, rodziny bardzo prosimy o spowiedź wcześniej. Po spowiedzi demontaż dekoracji świątecznej. Troskę o Kościół powierzamy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych. Po Mszy św. Litania recytowana i różaniec.
  9. W niedzielę o 11:00 Pierwsza Komunia Święta – jest to niedziela adoracyjna. O 15:00 nabożeństwo majowe, zmiana tajemnic i Msza św. Składka będzie przeznaczona w tym dniu na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.
  10. W pierwszą sobotę w Przemyślu Męski Różaniec – więcej informacji w gablocie.